DORITOS KUŘECÍ KATROL SE KRÉMOVÝM SÝREM

DORITOS KUŘECÍ KATROL SE KRÉMOVÝM SÝREM

Lepkavý. `. Drůbež. Kastrol. Jak neuvěřitelné přesně ten hluk dělá? Tento příchutí nabitý kastrol zajistí, že bude upřednostňována zbrusu nová domácnost!

Jedná se o sametový kastrol balený spolu se sýrem a drůbeží drůbeží, poté pokrytý křupavým sýrem Nacho Doritos. Doritos vytvářejí neuvěřitelnou lepkavou kůrku, která promění jednoduchý kastrol na škrábnutí!

Mám rád rendlíky, protože se neustále dají jednoduše vydělat! Příprava tohoto kastrolu zabere pouhých 10 minut a spotřebuje jen velmi málo jídel, takže čištění je vlastně neustále, a proto jednoduché!

Tento velmi lepkavý, křupavý drůbeží kastrol Doritos je vlastně příjemný – musíte si ho vytvořit dnes večer! Je to zdravá a rozhodně chutná večeře, kterou si oblíbila moje domácnost stejně jako vaše vlastní vůle!

DORITOS KUŘECÍ KATROL SE KRÉMOVÝM SÝREM

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Ultra-sýrové! Tento neuvěřitelný kastrol je ve skutečnosti zabalený spolu se sýrem lotion, mexickým sýrem, stejně jako pokrytý sýrem Nacho Doritos! Je to ten nejsýrovější kastrol vůbec!
Večeře vše v jednom! Kastrol jsou vlastně fantastické k večeři, protože je to úplné jídlo! Tento kastrol je tedy ve skutečnosti zubní plomba a také zdraví prospěšný!
Velmi vhodné pro děti! Získali jste vybíravé jedlíky? Není žádná šance, že by tento hrnec pokrytý Doritos neskončil mezi jejich oblíbenými!

🥘 Potřebné materiály

Tento nevkusný kastrol má ve skutečnosti jedinečnou složku: Nacho Cheese Doritos! Jedná se o rychle objevený brambůrek, který tento kastrol určitě dostane nad hlavu!

1 polévková lžíce olivového oleje – Nebo ještě jeden olej navíc spolu s vyšším kouřovým faktorem.
¼ hrnku nažloutlá cibule – to má co do činění s ½ cibule velikosti nástroje, nakrájené na kostičky. Můžete také snadno použít bíle zbarvenou cibuli, pokud máte rádi!
21,5 unce Lotion of Drůbeží kondenzovaná polévka – To odpovídá 2 10,75 uncovým plechovkám lotionu drůbeží polévky.
10 uncí RoTel nakrájených rajčat spolu s čerstvými chilli papričkami – 1 plechovka RoTel jednoduše vytvoří toto jídlo navíc chutné!
1 ½ polévkové lžíce Taco koření – Vytvořte si mé snadné jídlo nebo dokonce použijte svou preferovanou značku zakoupenou v obchodě, jako je Ortega.
4 unce Lotion Cheese – Sýr lotion by měl být skutečně změkčený, stejně jako daná prostorová teplota. Navrhuji nakrájet nebo dokonce zmenšit krém na mléko přímo na kousky, aby se rozmrazil mnohem rychleji.
15,25 unce tmavých fazolí – 1 plechovka 15,25 uncí snadno tmavých fazolí, umytých a vypuštěných trubek.
4 hrnky Připravená drůbež – Drůbež by se pro tento pokrm měla skutečně naporcovat! Dávám přednost použití zbývajícího grilovaného drůbeže, abych si toto jídlo získal velmi jednoduše.
9 uncí Nacho Cheese Doritos – To je ve skutečnosti srovnatelné s jednorozměrným pytlíkem Doritos. Bramborové lupínky by měly být skutečně rozdrceny a také rozděleny přímo na 2 části.
2 hrnky Mexican Cheese Mix – já jako pečlivě nastrouhaný mix mexického sýra. To by se také mělo ve skutečnosti rozdělit na 2 1 části hrnku.
¼ hrnek Cilantro – Cilantro je ve skutečnosti volitelný, ale doporučené vylepšení. Pokud používáte, ujistěte se, že je přibližně nakrájený a čistý.

 

🧂 NÁHRADY A DOPLŇKY

Tento rychlý kastrol je ve skutečnosti skvělý tak, jak je, ale můžete si jej snadno rychle přizpůsobit! Níže je ve skutečnosti několik chutných variant, které můžete snadno vyzkoušet:

Rýže – Tento pokrm můžete snadno vytvořit s trochou dodatečné zubní náplně, včetně 1 nebo dokonce 2 hrnků obyčejné připravené bílé rýže.

Jalapeños – Přidejte trochu texasko-mexické chuti spolu s nakrájenými čistými nebo dokonce nakládanými jalapeños! Můžete také snadno zahrnout nakrájené chipotles do adobo (sušené jalapeños) pro různé úrovně chuti!

Kukuřice – Do drůbeží směsi můžete snadno rychle vklouznout další zeleninu včetně trochy kukuřice opečené na ohni.

Reddish Bell Pepper – Smažte trochu nakrájené načervenalé papriky spolu s cibulí pro lepší chuť a stín!

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Tento jednoduchý kastrol je ve skutečnosti tak snadný, jako je ve skutečnosti přímo chutný! Nepotřebujete žádný typ jedinečných zařízení přímo dole, prostě velkou pánev a jídlo na vaření!

1.Příprava

Začněte předehříváním sporáku na 350 °F (175 °C), zatímco rozehříváte velkou pánev spolu s 1 lžící olivového oleje na teplém nástroji. Poté jemně naolejujte pokrm 9×13 na vaření spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu pokrmů nebo dokonce rezervou a olejem.

 

2. Vytvořte omáčku

Když je olej skutečně zahřátý a šumivý, přidejte ¼ hrnku nakrájené nažloutlé cibule a také orestujte, dokud nebude aromatický a měkký, nebo dokonce asi 4 až 5 minut. Poté přidejte 21,5 unce kondenzované drůbeží polévky, 10 uncí nakrájených rajčat RoTel spolu s čerstvým chilli a také 1 ½ polévkové lžíce taco koření. Míchejte tak, aby se spojily všechny složky omáčky.

 

3. Zahrňte zbytek komponent

Po smíchání omáčky přidejte 4 unce nakrájeného, ​​změkčeného sýra lotion a promíchejte, dokud nebude měkký a rozmrazený. Poté přidejte 15,25 unce scezených trubek, omyté tmavé fazole a také 4 hrnky připravené, drcené drůbeže (Pokud jste měli v kastrolu například koriandr, přimíchejte ¼ hrnku spolu s drůbeží a také fazolemi).

 

SESTAVIT A PEČIT

1. Zarovnejte kastrol

Začněte vrstvením padesáti procent rozdrcených 9 uncí sýra Nacho Doritos přímo do vašeho hotového jídla, poté přidejte padesát procent směsi omáček a drůbeže. Nejprve spolu s 1 hrnkem strouhané směsi mexického sýra, poté přidejte posledních padesát procent drůbeží směsi. A konečně, vedoucí spolu s pobytem rozdrceným Doritos, stejně jako pobytem 1 hrnek strouhaného mexického sýra.

 

2. Uvařte kastrol

Když je kastrol skutečně rozdělen, vařte při teplotě 350 °F (175 °C) během police vaší trouby po dobu třiceti minut. Pokud sýrový obal začne také hnědnout, volně se s ním vypořádejte spolu s plátem lehké hliníkové fólie. Kastrol se připravuje, když je sýr skutečně úplně zlatý a rozmrazený.

Tento nevkusný, chutný kastrol je ve skutečnosti skvělý týdenní jídlo!